Pozdrav svim članovima Radio Delta foruma.
Kao i mnogi članovi ovde, obožavaoc sam Narodne muzike, posebno starije (1980-1995, pojedini izuzetci do 2005).
Takođe sakupljam i delim nešto što iskopam na internetu, npr. pesme koje se jedva nađu u Visokom kvalitetu.
Još nešto što obožavam jeste muziku uživo, posebno izvedenu ranih 2000-tih. Imaju taj neki sirovi zvuk koji mi prija uvek.
Videh obaveštenje da sve prelazi ovde, tako da bih da ostanem u toku!
Slične Teme koje vec postoje:


.gif)
Odgovor Sa Citatom

PRIJATELJI SAJTA: